BRANŻE
ID:246197

Operator/ka wózków widłowych

Numer referencyjny: a0t4H00000WJFDTQA5

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Katowice, Bytom, Chorzów

Obowiązki:
  • obsługa wózków widłowych,
  • prace w magazynie.
Wymagania:
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane UDT,
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany/4 brygady.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 2500 - 3650 zł brutto miesięcznie,
  • łatwy dojazd do pracy, m.in. z Katowic, Bytomia, Dąbrowy Górniczej,
  • pracę na terenie Siemianowic Śląskich.

Miejsce pracy:
Siemianowice Śląskie, Katowice, Bytom, Chorzów

Obowiązki:
- obsługa wózków widłowych,
- prace w magazynie.

Wymagania:
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane UDT,
- gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany/4 brygady.

Oferujemy:
- zatrudnienie na cały etat w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie 2500 - 3650 zł brutto miesięcznie,
- łatwy dojazd do pracy, m.in. z Katowic, Bytomia, Dąbrowy Górniczej,
- pracę na terenie Siemianowic Śląskich.