BRANŻE
ID:238410

Operator/ka urządzeń pomiarowych

Numer referencyjny: a0t5800000FbMFMAA3

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. pomorskie, Tczew

Data publikacji: 2018-02-13

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tczew

Obowiązki:
  • przeprowadzanie prób funkcyjnych instalacji nisko- i wysokonapięciowych oraz innych przewidzianych przez wewnętrzne instrukcje celem stwierdzenia poprawności budowy testowanego wyrobu z wymogami klienta,
  • zgłaszanie wszelkich stwierdzonych niezgodności wyrobu zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami,
  • nadzorowanie usuwania wszelkich niezgodności stwierdzonych w trakcie testu,
  • pomoc podczas wdrażania nowych projektów elektrycznych, w tym budowa nowych adapterów oraz osprzętu do testów,
  • sporządzanie raportów z testu produktu, zgodnie z obowiązującą procedurą testu,
  • wstrzymanie wyrobu niezgodnego.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne - elektryczne/elektroniczne,
  • uprawnienia SEP,
  • znajomość Microsoft Excel, Word,
  • sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,
  • miłą atmosferę pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Obowiązki:przeprowadzanie prób funkcyjnych instalacji nisko- i wysokonapięciowych oraz innych przewidzianych przez wewnętrzne instrukcje celem stwierdzenia poprawności budowy testowanego wyrobu z wymogami klienta,
zgłaszanie wszelkich stwierdzonych niezgodności wyrobu zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami,
nadzorowanie usuwania wszelkich niezgodności stwierdzonych w trakcie testu,
pomoc podczas wdrażania nowych projektów elektrycznych, w tym budowa nowych adapterów oraz osprzętu do testów,
sporządzanie raportów z testu produktu, zgodnie z obowiązującą procedurą testu,
wstrzymanie wyrobu niezgodnego.

Wymagania:wykształcenie techniczne - elektryczne/elektroniczne,
uprawnienia SEP,
znajomość Microsoft Excel, Word,
sumienność, dokładność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy,
miłą atmosferę pracy,
stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjny pakiet benefitów.