BRANŻE
ID:246988

Operator/ka produkcji

Numer referencyjny: a0t5800000Oa49fAAB

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Obowiązki:
  • nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń,
  • prace pomocnicze na produkcji,
  • wykonywanie prac manualnych.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
  • komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • perspektywę stałego zatrudnienia,
  • możliwość awansu i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie minimum 3180 zł brutto na miesiąc,
  • system premiowy,
  • dopłaty do dojazdów do pracy,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • pracę w bezpiecznym i czystym środowisku,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Obowiązki:
- nadzór nad prawidłowym działaniem urządzeń,
- prace pomocnicze na produkcji,
- wykonywanie prac manualnych.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków,
- komunikatywność, dyspozycyjność, zaangażowanie,
- nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:
- zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- perspektywę stałego zatrudnienia,
- możliwość awansu i podniesienia kwalifikacji zawodowych,
- atrakcyjne wynagrodzenie minimum 3180 zł brutto na miesiąc,
- system premiowy,
- dopłaty do dojazdów do pracy,
- pracę w systemie zmianowym,
- pracę w bezpiecznym i czystym środowisku,
- oferta dotyczy pracy tymczasowej.