BRANŻE
ID:254330

Operator/ka montażu ręcznego

Numer referencyjny: a0t4H00000sNfXHQA0

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska, Wrocław

Obowiązki:
  • montaż detali zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi,
  • podstawowe raportowanie,
  • przestrzeganie przepisów BHP,
  • dbanie o dobre relacje w zespole,
  • wspólne szukanie rozwiązań,
  • tworzenie atmosfery zaufania.
Wymagania:
  • wysoka kultura pracy, zaangażowanie, uczciwość,
  • sprawność manualna,
  • gotowość do pracy 2-zmianowej.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w nowo powstałej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie ,
  • pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych,
  • stale rozwijany pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, miejsce parkingowe, dofinansowanie do przejazdów, dofinansowanie do karty sportowej),
  • atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych umożliwiający uzyskanie extra premii za polecanie kandydatów do pracy,
  • wynagrodzenie stałe + miesięczny system premiowy,
  • umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie,
  • miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:montaż detali zgodnie z wymogami jakościowymi i ilościowymi,
podstawowe raportowanie,
przestrzeganie przepisów BHP,
dbanie o dobre relacje w zespole,
wspólne szukanie rozwiązań,
tworzenie atmosfery zaufania.

Wymagania:wysoka kultura pracy, zaangażowanie, uczciwość,
sprawność manualna,
gotowość do pracy 2-zmianowej.

Oferujemy:możliwość rozwoju w nowo powstałej organizacji oraz włączenia się w jej budowanie ,
pracę w atmosferze wzajemnego zaufania, szacunku, otwartej komunikacji na wszystkich szczeblach organizacyjnych,
stale rozwijany pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, miejsce parkingowe, dofinansowanie do przejazdów, dofinansowanie do karty sportowej),
atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych umożliwiający uzyskanie extra premii za polecanie kandydatów do pracy,
wynagrodzenie stałe + miesięczny system premiowy,
umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w szwajcarskiej firmie o ugruntowanej pozycji na świecie,
miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska.