BRANŻE
ID:246047

Operator/ka maszyn pakujących

Numer referencyjny: a0t4H00000ZtmLRQAZ

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chrzanów

Obowiązki:
  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej (maszyny pakujące, roboty przemysłowe),
  • regulacja obsługiwanych urządzeń mechanicznych, elektrycznych oraz sterowniczych,
  • bieżący nadzór i kontrola prawidłowego działania maszyn produkcyjnych,
  • samodzielna naprawa drobnych usterek,
  • odpowiedzialność za przestrzeganie określonej jakości wytwarzanych produktów.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanych linii produkcyjnych, mile widziane maszyn pakujących,
  • aktualna książeczka sanepid - warunek konieczny,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie,
  • wynagrodzenie godzinowe podstawowe 15 zł brutto,
  • premię już podczas okresu próbnego w wysokości 500 zł brutto, po okresie próbnym 700 zł brutto,
  • pracę w systemie 3-zmianowym,
  • pełne przeszkolenie stanowiskowe,
  • przyjazną atmosferę,
  • zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta.

Obowiązki:
- obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej (maszyny pakujące, roboty przemysłowe),
- regulacja obsługiwanych urządzeń mechanicznych, elektrycznych oraz sterowniczych,
- bieżący nadzór i kontrola prawidłowego działania maszyn produkcyjnych,
- samodzielna naprawa drobnych usterek,
- odpowiedzialność za przestrzeganie określonej jakości wytwarzanych produktów.

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze zautomatyzowanych linii produkcyjnych, mile widziane maszyn pakujących,
- aktualna książeczka sanepid - warunek konieczny,
- mile widziane wykształcenie techniczne,
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie,
- wynagrodzenie godzinowe podstawowe 15 zł brutto,
- premię już podczas okresu próbnego w wysokości 500 zł brutto, po okresie próbnym 700 zł brutto,
- pracę w systemie 3-zmianowym,
- pełne przeszkolenie stanowiskowe,
- przyjazną atmosferę,
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego klienta.