BRANŻE
ID:242294

Operator Wózka Widłowego

Numer referencyjny: 007

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: MODLNICZKA

Opis stanowiska:
  • Praca na magazynie, obsługa wózka widłowego.
  • Zatrudnienie na pełny etat (umowa o pracę) na III zmiany
  • Operator Wózka Widłowego Numer referencyjny: Modlniczka
Zadania na stanowisku:
  • Rozładunki i załadunki przesyłek za pomocą wózka widłowego
  • Transport towarów w magazynie
  • Praca w oparciu o wewnętrzne uregulowania i procedury
  • Dbałość o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Oczekujemy:
  • Uprawnienia na wózki widłowe - wystarczy ukończony kurs
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie od 3200 do 3500 zł brutto na podstawie umowy o pracę
  • Dodatek za godziny nocne
  • Płatne nadgodziny (50% i 100%)
  • Premie uznaniowe do 10% wynagrodzenia500 zł za polecenie osoby do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń
  • Przyjazne i komfortowe środowisko pracy

Miejsce:Modlniczka krakowski Aplikuj

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883) www.HRlink.pl