BRANŻE
ID:280792

Operator/Ustawiacz maszyn CNC (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000009Mu4LQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • obsługa i programowanie maszyn CNC do produkcji precyzyjnych elementów,
  • ustawianie narzędzi i materiałów, kontrola parametrów obróbki,
  • współpraca z zespołem technologów i specjalistów kontroli jakości w celu osiągnięcia wymaganej jakości i tolerancji,
  • monitorowanie procesu obróbki oraz dokonywanie ewentualnych korekt,
  • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (frezarki, szlifierki, tokarki),
  • zrozumienie rysunków technicznych, tolerancji wymiarowych i jakościowych,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • sumienność i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Mile widziane:
  • doświadczenie w obsłudze frezarek pięcioosiowych lub szlifierek CNC.

Oferujemy:
  • umowę o pracę, bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
  • atrakcyjne warunki wynagradzania,
  • pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze,
  • pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach grupy,
  • benefity pozapłacowe, w tym: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

obsługa i programowanie maszyn CNC do produkcji precyzyjnych elementów,
ustawianie narzędzi i materiałów, kontrola parametrów obróbki,
współpraca z zespołem technologów i specjalistów kontroli jakości w celu osiągnięcia wymaganej jakości i tolerancji,
monitorowanie procesu obróbki oraz dokonywanie ewentualnych korekt,
dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

doświadczenie w obsłudze maszyn CNC (frezarki, szlifierki, tokarki),
zrozumienie rysunków technicznych, tolerancji wymiarowych i jakościowych,
umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
sumienność i dbałość o szczegóły,
umiejętność pracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

doświadczenie w obsłudze frezarek pięcioosiowych lub szlifierek CNC.

Oferujemy:

umowę o pracę, bezpośrednio z firmą naszego Klienta,
atrakcyjne warunki wynagradzania,
pracę w stabilnej firmie, w przyjaznej atmosferze,
pracę w ciekawym i innowacyjnym obszarze, w intensywnie rozwijającej się branży,
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach grupy,
benefity pozapłacowe, w tym: opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe.