BRANŻE
ID:246586

Operator Linni Produkcyjnej

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Opis stanowiska:

Miejsce: Venray
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

WARUNKI ZATRUDNIENIA
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

WYMAGANIA
  • Zdolność zarówno do pracy w zespole jak i do niezależnego wykonywania obowiązków;
  • Doświadczenie w branży spożywczej (HACCP);
  • Dokładność i precyzyjność;
  • Umiejętność pracy zgodnie z instrukcją;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

OPIS STANOWISKA

  • Wykonywanie czynności związanych z produkcją.

Szczegółowe zadania / obowiązki:

  • wykonywanie zleceń produkcyjnych zgodnie z harmonogramem;
  • wykonywanie wszystkich etapów procesu na wysokim poziomie;
  • regularne kontrolowanie jakości produktów;
  • odpowiedzialność za dokładną i wydajną pracę oraz utrzymywanie standardów higieny;
  • wykonywanie innych prac produkcyjnych, zleconych przez przełożonego;
  • możliwość uczenia się i pracy na różnych pozycjach!