BRANŻE
ID:242418

Operator CNC (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000FZePFAA1

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Koziegłowy

Obowiązki:
  • produkcja wyrobów na tokarkach z prostym sterowaniem numerycznym,
  • kontrolowanie materiałów i detali wg kart kontrolnych i instrukcji samokontroli,
  • upewnianie się co do stałej zgodności procesu produkcji,
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.
Wymagania:
  • umiejętność obsługi tokarek i produkcji różnorodnych wyrobów,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • obsługa suwnicy II sterowanej z poziomu roboczego,
  • sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zwrot kosztów dojazdów PKP dla osób spoza Poznania,
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta sportowa).

Obowiązki:produkcja wyrobów na tokarkach z prostym sterowaniem numerycznym,
kontrolowanie materiałów i detali wg kart kontrolnych i instrukcji samokontroli,
upewnianie się co do stałej zgodności procesu produkcji,
dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:umiejętność obsługi tokarek i produkcji różnorodnych wyrobów,
doświadczenie na podobnym stanowisku,
obsługa suwnicy II sterowanej z poziomu roboczego,
sumienność i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań i obowiązków.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
pracę od poniedziałku do piątku na dwie zmiany,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
zwrot kosztów dojazdów PKP dla osób spoza Poznania,
bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karta sportowa).