BRANŻE
ID:256408

Operator CNC - Frezer (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000t9ycOQAQ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź, Piotrków, Pabianice

Miejsce pracy: Brójce (Bukowiec)

Obowiązki:
  • obsługa frezarek CNC,
  • bieżąca kontrola w trakcie obróbki oraz finalna kontrola z użyciem narzędzi pomiarowych,
  • przygotowanie do pracy narzędzi maszynowych,
  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji,
  • dbanie o najwyższą jakość produktu,
  • dobór odpowiednich narzędzi do pracy,
  • wymiana, mocowanie i ustawianie narzędzi,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn.
Wymagania:
  • znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
  • umiejętność obsługi obrabiarek CNC,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • znajomość rysunku technicznego.
  • preferowane wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum rok,
  • mile widziana umiejętność mocowania i ustawiania narzędzi,
  • gotowość do podjęcia pracy w Brójcach (Bukowiec).
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:obsługa frezarek CNC,
bieżąca kontrola w trakcie obróbki oraz finalna kontrola z użyciem narzędzi pomiarowych,
przygotowanie do pracy narzędzi maszynowych,
prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji,
dbanie o najwyższą jakość produktu,
dobór odpowiednich narzędzi do pracy,
wymiana, mocowanie i ustawianie narzędzi,
dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn.

Wymagania:znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
umiejętność obsługi obrabiarek CNC,
umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
znajomość rysunku technicznego.
preferowane wykształcenie techniczne,
doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum rok,
mile widziana umiejętność mocowania i ustawiania narzędzi,
gotowość do podjęcia pracy w Brójcach (Bukowiec).

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji.