BRANŻE
ID:244870

Oferty pracy logistycznej i produkcyjnej

Opis firmy:

OTTO Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Venlo, Venlo
Rodzaj pracy: Umowa na czas określony

Opis stanowiska:

Warunki zatrudnienia

Gwarantujemy:
  • Atrakcyjne stawki godzinowe
  • Tygodniowe wypłaty wynagrodzenia
  • Dodatek wakacyjny 8% + rezerwa na poczet urlopu
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania (+ plus dojazd do pracy)
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Zdobycie dodatkowego doświadczenia
  • Opiekę koordynatorów
  • Praca w milej atmosferze w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju
Wymagania
  • Dostępność do pracy od zaraz
  • Motywacja do pracy
Opis stanowiska

Współpraca z liderami w branży logistycznej i produkcyjnej

Informacje o firmie

OTTO Work Force jeszcze bliżej Ciebie! Rekrutacja Online! Aplikując na tę ofertę, wszystkie niezbędne formalności będziesz mógł załatwić za pośrednictwem telefonu, skypa i komputera!

Jeśli szukasz pracy, ale w dalszym ciągu nie wiesz co chciałbyś robić? Pozwól nam sobie pomoc i wybrać dla Ciebie najlepsza ofertę pracy!

Posiadamy w tej chwili oferty prac produkcyjnych oraz prace logistyczne.