BRANŻE
ID:245394

New Business Manager

Opis firmy:

Lider rynku golfa w Polsce. Od 15 lat organizujemy turnieje golfowe w Polsce i za granicą, wydajemy Magazyn Golf&Roll, posiadamy własny klub, jesteśmy autorem światowego systemu golf-booking.com.

Opis stanowiska:

Nazwa długa i angielska, ale chodzi o pozyskiwanie i obsługę Klienta – w większości biznesowego, ale również detalicznego. Na tym stanowisku nie musisz mieć dużego doświadczenia – wystarczy prawdziwa chęć do pracy i ciągłej nauki. Mile widziani studentka/student studiów zaocznych z dobrą znajomością języka angielskiego.

Oczekujemy:

Co będę robić w pracy?

Przede wszystkim wyszukiwać nowych klientów biznesowych, kontaktować się z nimi telefonicznie i wysyłać oferty. Będziesz również obsługiwać bieżących Klientów firmy. Przy okazji nauczysz się sprzedaży oraz wykorzystania najnowocześniejszych systemów informatycznych do jej wsparcia. Jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, cześć Twojej sprzedaży będzie generować się automatycznie. W trakcie sezonu golfowego będziesz miał(a) okazję odbyć pełny kurs golfa oraz odwiedzić najlepsze pola golfowe w kraju.

Wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziane też prawo jazdy kat. B. Praca w większości stacjonarna we Wrocławiu (poza sporadycznymi wyjazdami do klientów).

Szukamy osób na stałe - nie na kilkumiesięczną "praktykę".  Jeśli jesteś odpowiedzialny (a) i szukasz pracy, w której możesz się rozwijać i zarobić przy tym dobre pieniądze - dobrze trafiłeś. Naszym celem jest, abyś został w firmie na dłużej - również po zakończeniu studiów.

Oferujemy:

W początkowym okresie (3 miesiące) Twoje wynagrodzenie będzie oscylować w granicach 3.000 zł netto / miesięcznie. Jeśli sprawdzisz się w pracy i będziesz pozyskiwał(a) klientów – górnej granicy nie ma.