BRANŻE
ID:235334

Nauczyciel języków obcych oraz matematyki, chemii i biologii

Opis firmy:

Jesteśmy nowoczesną placówką edukacyjną, a nasza oferta dotyczy kompleksowej i rzetelnej nauki języków obcych oraz korepetycji ze wszystkich przedmiotów, dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceów, techników, studentów oraz osób dorosłych. Przygotowujemy do sprawdzianu ósmoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury.

Nasze zajęcia prowadzimy indywidualnie i grupowo w siedzibie naszej szkoły w Opolu przy ulicy Reymonta 18, oraz w domu ucznia na terenie Opola.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych uczniów. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie słuchaczy, dlatego zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych grupach, a lektorzy i nauczyciele, którzy przekazują swoją wiedzę, są zaangażowani i pełni pasji.Dzięki temu nasi uczniowie uzyskują bardzo dobre rezultaty w nauce.

Opis stanowiska:

Lektor języka angielskiego/niemieckiego oraz nauczyciel matematyki, chemii i biologii

Praca polega na nauczaniu dzieci i młodzieży w wieku 5-20 lat w siedzibie naszej placówki oraz w u Klienta w domu lub siedzibie firmy.

Oczekujemy:

OCZEKUJEMY:
- wykształcenia kierunkowego (minimum licencjat lub student 2, 3, 4 lub 5 roku)
- otwartości
- dyspozycyjności popołudniami 10-20 godzin w tygodniu

Oferujemy:

OFERUJEMY:
- stałą pomoc metodyka
- zajęcia w kilkugodzinnych popołudniowych blokach
- zapewniamy materiały
- dobrze wyposażone miejsce pracy: kserokopiarka, drukarki, skanery, komputery, pracownia językowa,
- bogaty zasób materiałów dydaktycznych
- umowę zlecenia