BRANŻE
ID:246043

Nauczyciel gry na instrumencie

Firma: Centrum nauki i muzyki

Stanowisko: Nauczyciel

Miejsce pracy: woj. śląskie, Bielsko-Biała

Data publikacji: 2019-04-05

Branża: Szkolenia / Edukacja

Rodzaj: Praca dodatkowa

Wynagrodzenie: od 200 do 2500 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 3

Opis firmy:

Centrum nauki i muzyki - to niepubliczna placówka oświatowo wychowawcza zajmująca się rozwojem dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie umuzykalnia, gry na instrumentach oraz rozwoju intelektualnego.

Na rynku istniejemy od 2007 roku - z roku na rok poszerzając ofertę i ilość klientów.

szczegóły naszej działalności znajdziecie Państwo na stronie www.centrumbielsko.pl

Opis stanowiska:

Poszukujemy:
  • nauczyciela rytmiki - do zajęć wczesnodziecięcych od 4 m-ca życia*zajęcia z rodzicami
  • nauczycieli gry na perkusji, saksofonie, gitarze basowej, pianinie,
  • nauczycieli wokalu i emisji głosu
  • poszukujemy również nauczyciela języka angielskiego - do zajęć z muzycznych w języku angielskim

Oczekujemy:

  • wykształcenia kierunkowego
  • dyspozycyjności min 2 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych
  • empatii i miłego usposobienia
  • doświadczenie mile widziane

Oferujemy:

  • Prace w stabilnej firmie i młodym zespole.
  • Szkolenia w ramach przygotowania do pracy i rozwojowe.
  • Elastyczny system pracy.
  • Ciekawy system wynagradzania