BRANŻE
ID:238883

Monter/serwisant urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych

Numer referencyjny: Praca

Firma: PB-INSTAL

Stanowisko: Monter

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie

Data publikacji: 2018-03-11

Branża: Praca fizyczna, Praktyki / Staże, Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca stała

Wynagrodzenie: od 2000 do 4000 PLN netto miesięcznie

Liczba godzin dziennie: 8

Opis firmy:

Firma instalacyjno-serwisowa z branży chłodnictwo, klimatyzacja, wentylacja działająca na terenie województwa lubuskiego, dolnośląskiego i opolskiego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

- montaż i uruchomienie nowych urządzeń
- serwis i konserwacja maszyn
- usuwanie awarii
- pomoc przy tworzenie dokumentacji projektowej

Oczekujemy:

- otwartości na nowe zadania,
- chęci zdobywania i poszerzania posiadanej wiedzy,
- znajomości budowy i działania urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych,
- wykształcenie techniczne
- prawo jazdy kat. B
Dodatkowym atutem będzie:
- umiejętność lutowania twardego
- uprawnienia SEP do 1KV
- znajomość oprogramowania AUTOCAD, MS office

Oferujemy:

- pracę w młodym dynamicznym zespole przy montażu i serwisie instalacji wentylacyjnych chłodniczych i klimatyzacyjnych
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od zaangażowania w powierzone prace