BRANŻE
ID:253022

Monter okien aluminiowych - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000sNOHaQAO

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Groningen, Holandia

Opis stanowiska:
  • remont ram okiennych w domach prywatnych,
  • usuwanie drewnianych okien i instalowanie okien PVC.
Wymagania:
  • przesłanie CV w języku angielskim lub holenderskim - warunek konieczny,
  • płynna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego - warunek konieczny,
  • min. 2 lata doświadczenia przy montażu ram okiennych PCV.
  • samochód i czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • holenderską umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie 475-525 euro netto tygodniowo (1900-2000 euro netto miesięcznie),
  • pracę w wymiarze pełnego etatu - 40 godz. tygodniowo,
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do wi-fi (wspólna łazienka i kuchnia),
  • pracę w odległości maksymalnie 35 km od miejsca zamieszkania,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • pomoc i wsparcie koordynatora,
  • holenderskie ubezpieczenie zdrowotne.
Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248.

Szanowny kandydacie! CV musi być przesłane w języku angielskim, niemiecki lub holenderskim, w przeciwnym razie nie zostanie rozpatrzone.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:remont ram okiennych w domach prywatnych,
usuwanie drewnianych okien i instalowanie okien PVC.

Wymagania:przesłanie CV w języku angielskim lub holenderskim - warunek konieczny,
płynna znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego - warunek konieczny,
min. 2 lata doświadczenia przy montażu ram okiennych PCV.
samochód i czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:holenderską umowę o pracę tymczasową,
wynagrodzenie 475-525 euro netto tygodniowo (1900-2000 euro netto miesięcznie),
pracę w wymiarze pełnego etatu - 40 godz. tygodniowo,
bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z dostępem do wi-fi (wspólna łazienka i kuchnia),
pracę w odległości maksymalnie 35 km od miejsca zamieszkania,
możliwość podnoszenia kwalifikacji,
pomoc i wsparcie koordynatora,
holenderskie ubezpieczenie zdrowotne.