BRANŻE
ID:280632

Monter maszyn (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009O8AjQAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2024-02-22

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca za granicą

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • montaż i uruchomienie złożonych, dynamicznych maszyn i systemów w firmie,
  • instalacja, konserwacja i naprawa maszyn dla klientów na całym świecie,
  • szkolenie i instruktaż personelu klienta,
  • konwersja maszyn na potrzeby nowych projektów, aż po realizację złożonych konwersji w siedzibie klienta,
  • konstruowanie maszyn za pomocą rysunku technicznego.

Wymagania:
  • język angielski i niemiecki w stopniu min B1,
  • prawo jazdy kat B oraz własny samochód,
  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku.

Oferujemy:
  • stawkę godzinową 18,15 euro brutto,
  • pracę w systemie jednozmianowym od 6:00 do14:50,
  • posiłki: śniadanie i obiad,
  • bezpieczną i rozwojową pracę,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • darmowe zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania CV.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 693-902-013.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

montaż i uruchomienie złożonych, dynamicznych maszyn i systemów w firmie,
instalacja, konserwacja i naprawa maszyn dla klientów na całym świecie,
szkolenie i instruktaż personelu klienta,
konwersja maszyn na potrzeby nowych projektów, aż po realizację złożonych konwersji w siedzibie klienta,
konstruowanie maszyn za pomocą rysunku technicznego.

Wymagania:

język angielski i niemiecki w stopniu min B1,
prawo jazdy kat B oraz własny samochód,
doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku.

Oferujemy:

stawkę godzinową 18,15 euro brutto,
pracę w systemie jednozmianowym od 6:00 do14:50,
posiłki: śniadanie i obiad,
bezpieczną i rozwojową pracę,
dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
darmowe zakwaterowanie.