BRANŻE
ID:251741

Monter fasad stalowych / Steel facade fitters - Holandia

Numer referencyjny: a0t4H00000knhu9QAA

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Holandia

Data publikacji: 2020-03-05

Branża: Praca fizyczna

Rodzaj: Praca za granicą

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Obowiązki:
  • montaż osłon, kaset, paneli,
  • układanie izolacji,
  • przykręcanie paneli,
  • nakładanie dachów i pokryć z podkładów stalowych.
Wymagania stanowiska:
  • szukamy dwóch osób (min. 1 musi mieć prawo jazdy i znać bardzo dobrze język angielski lub niemiecki),
  • 5 lat doświadczenia w montażu fasad stalowych,
  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu bardzo dobrym (B1),
  • CV należy przesłać w języku angielskim lub niemieckim, inne CV nie będą rozpatrywane,
  • prawo jazdy kat. B i mile widziany własny samochód na terenie Holandii,
  • własne podstawowe narzędzia,
  • mile widziany własny kask i obuwie ze stalowym noskiem.
Oferujemy:
  • holenderską umowę o pracę,
  • pracę na stałe, przez cały rok,
  • bezpłatne zakwaterowanie (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
  • wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo,
  • opiekę koordynatora.

Obowiązki:montaż osłon, kaset, paneli,
układanie izolacji,
przykręcanie paneli,
nakładanie dachów i pokryć z podkładów stalowych.

Wymagania stanowiska:szukamy dwóch osób (min. 1 musi mieć prawo jazdy i znać bardzo dobrze język angielski lub niemiecki),
5 lat doświadczenia w montażu fasad stalowych,
znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu bardzo dobrym (B1),
CV należy przesłać w języku angielskim lub niemieckim, inne CV nie będą rozpatrywane,
prawo jazdy kat. B i mile widziany własny samochód na terenie Holandii,
własne podstawowe narzędzia,
mile widziany własny kask i obuwie ze stalowym noskiem.

Oferujemy:holenderską umowę o pracę,
pracę na stałe, przez cały rok,
bezpłatne zakwaterowanie (bungalow lub apartament ze wspólną kuchnią i łazienką, maksymalnie 35 km od miejsca pracy),
wynagrodzenie w wysokości 475 - 525 euro netto tygodniowo,
opiekę koordynatora.