BRANŻE
ID:245845

Monter elektryk (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000pM52AQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. śląskie, Bielsko-Biała

Data publikacji: 2019-03-22

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Rodzaj: Praca tymczasowa

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:
  • montaż szaf sterowniczych na podstawie analizy schematów elektrycznych,
  • prace z tabelą połączeń,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Wymagania:
  • umiejętność posługiwania się techniczną dokumentacją montażową,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • doświadczenie na stanowisku elektryka i wykształcenie zawodowe techniczne.
Oferujemy:
  • atrakcyjną stawkę (do negocjacji) + system premiowy,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat bezpośrednio przez firmę,
  • dogodny dojazd do pracy,
  • ciekawą pracę w innowacyjnym środowisku,
  • możliwość rozwoju,
  • dodatkowe świadczenia dla pracowników (dodatki na święta, bilety do kina i teatru, dofinansowanie do wakacji, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe).

Obowiązki:montaż szaf sterowniczych na podstawie analizy schematów elektrycznych,
prace z tabelą połączeń,
przestrzeganie zasad BHP,
zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Wymagania:umiejętność posługiwania się techniczną dokumentacją montażową,
znajomość schematów elektrycznych,
gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
doświadczenie na stanowisku elektryka i wykształcenie zawodowe techniczne.

Oferujemy:atrakcyjną stawkę (do negocjacji) + system premiowy,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat bezpośrednio przez firmę,
dogodny dojazd do pracy,
ciekawą pracę w innowacyjnym środowisku,
możliwość rozwoju,
dodatkowe świadczenia dla pracowników (dodatki na święta, bilety do kina i teatru, dofinansowanie do wakacji, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe).