BRANŻE
ID:254355

Monter / Nawijacz (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNmwYQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
  • montaż w oparciu o specyfikację techniczną,
  • sprawdzanie wykonywanych prac montażowych na zgodność ze schematami elektrycznymi,
  • nawijanie uzwojeń w oparciu o dokumentację techniczną,
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Wymagania:
  • średnie wykształcenie,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • samodzielność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów pozapłacowych.
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie swoich CV.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Opis stanowiska:montaż w oparciu o specyfikację techniczną,
sprawdzanie wykonywanych prac montażowych na zgodność ze schematami elektrycznymi,
nawijanie uzwojeń w oparciu o dokumentację techniczną,
obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:średnie wykształcenie,
podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego,
umiejętność obsługi komputera,
umiejętność współpracy w zespole,
dyspozycyjność,
samodzielność.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w renomowanej firmie,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pakiet benefitów pozapłacowych.