BRANŻE
ID:245135

Monter/Monterka (Swarzędz/Jasin)

Numer referencyjny: a0t5800000ZtboQAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz, Poznań, Września

Obowiązki:
  • praca przy linii produkcyjnej, przy montażu elementów do zderzaków samochodowych,
  • prace manualne,
  • przenoszenie detali.
Wymagania:
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
  • zdolności manualne,
  • dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
  • możliwość przejęcia przez firmę naszego klienta po 7 miesiącach współpracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (6-14,14-22, 22-6),
  • dyspozycyjność do pracy w niektóre weekendy (w formie nadgodzin).
Miejsce pracy: Swarzędz / Jasin, ul Poznańska 36

Obowiązki:praca przy linii produkcyjnej, przy montażu elementów do zderzaków samochodowych,
prace manualne,
przenoszenie detali.

Wymagania:mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej,
zdolności manualne,
dokładność,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:umowę o pracę tymczasową,
atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy,
możliwość przejęcia przez firmę naszego klienta po 7 miesiącach współpracy,
pracę od poniedziałku do piątku na 3 zmiany (6-14,14-22, 22-6),
dyspozycyjność do pracy w niektóre weekendy (w formie nadgodzin).