BRANŻE
ID:246791

Monter/Monterka

Numer referencyjny: a0t4H00000WJF6hQAH

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów, Katowice, Ruda Śląska

Obowiązki:
  • wytwarzanie rozdzielnic / szaf sterowniczych i zabezpieczeniowych,
  • demontaż, regeneracja rozdzielnic / szaf sterowniczych i zabezpieczeniowych,
  • przestrzeganie zasad BHP.
Wymagania:
  • gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowej,
  • znajomość schematów elektrycznych,
  • motywacja do pracy.
Oferujemy:
  • umowę na pełen etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • stawkę 20 zł brutto za godzinę,
  • pracę na terenie Chorzowa,
  • pakiet sportowy OK System,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Obowiązki:
- wytwarzanie rozdzielnic / szaf sterowniczych i zabezpieczeniowych,
- demontaż, regeneracja rozdzielnic / szaf sterowniczych i zabezpieczeniowych,
- przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:
- gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowej,
- znajomość schematów elektrycznych,
- motywacja do pracy.

Oferujemy:
- umowę na pełen etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
- stawkę 20 zł brutto za godzinę,
- pracę na terenie Chorzowa,
- pakiet sportowy OK System,
- ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.