BRANŻE
ID:243238

Montażysta/ka (bardzo dobre warunki socjalne)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsjO3AAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • montaż drobnych elementów zgodnie z instrukcją,
  • praca siedząca bez dźwigania.
Wymagania:
  • chęć do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • opiekę koordynatora,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • wysoki dodatek nocny,
  • lekarz w zakładzie pracy.
  • ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.

Obowiązki:montaż drobnych elementów zgodnie z instrukcją,
praca siedząca bez dźwigania.

Wymagania:chęć do pracy w systemie 3 zmianowym,
nie wymagamy doświadczenia.

Oferujemy:umowę o pracę,
wynagrodzenie zawsze na czas,
opiekę koordynatora,
pracę od poniedziałku do piątku,
wysoki dodatek nocny,
lekarz w zakładzie pracy.
ubezpieczenie grupowe finansowane przez pracodawcę.