BRANŻE
ID:256133

Montażysta / Montażystka

Numer referencyjny: a0t4H00000tEwFQQA0

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, Kąty Wrocławskie

Data publikacji: 2021-04-08

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie

Obowiązki:
  • zapoznanie się z dokumentacją montażową (rysunek techniczny, instrukcje montażowe, przewodniki technologiczne) niezbędną do realizacji zleceń produkcyjnych,
  • dobór i przygotowanie narzędzi koniecznych do realizacji zlecenia,
  • prace związane z montażem pantografów tramwajowych i kolejowych i innych wyrobów oraz naprawami uszkodzonych pantografów,
  • prace ślusarskie (związane ze stanowiskiem montażowym) polegająca na trasowaniu, wierceniu, skręcaniu, cięciu i gwintowaniu,
  • kontrola jakości wykonanych prac montażowych,
  • organizacja stanowiska pracy przed rozpoczęciem montażu oraz dbałość o porządek w trakcie realizacji zlecenia i po jego zakończeniu.
Wymagania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolności manualne,
  • sumienność, dokładność, obowiązkowość,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z zakładem produkcyjnym,
  • premie uznaniowe,
  • stawkę godzinową w zależności od doświadczenia,
  • dodatki pieniężne do świąt i wakacji,
  • dodatkową, prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • doświadczenie i rozwój w międzynarodowym środowisku.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:zapoznanie się z dokumentacją montażową (rysunek techniczny, instrukcje montażowe, przewodniki technologiczne) niezbędną do realizacji zleceń produkcyjnych,
dobór i przygotowanie narzędzi koniecznych do realizacji zlecenia,
prace związane z montażem pantografów tramwajowych i kolejowych i innych wyrobów oraz naprawami uszkodzonych pantografów,
prace ślusarskie (związane ze stanowiskiem montażowym) polegająca na trasowaniu, wierceniu, skręcaniu, cięciu i gwintowaniu,
kontrola jakości wykonanych prac montażowych,
organizacja stanowiska pracy przed rozpoczęciem montażu oraz dbałość o porządek w trakcie realizacji zlecenia i po jego zakończeniu.

Wymagania:umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
zdolności manualne,
sumienność, dokładność, obowiązkowość,
komunikatywność,
umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z zakładem produkcyjnym,
premie uznaniowe,
stawkę godzinową w zależności od doświadczenia,
dodatki pieniężne do świąt i wakacji,
dodatkową, prywatną opiekę medyczną,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
doświadczenie i rozwój w międzynarodowym środowisku.