BRANŻE
ID:242942

Młodszy technolog obróbki (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZsWLEAA3

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Obowiązki:
  • nadzór nad procesem i operacjami technologicznymi,
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej,
  • zapewnienie przepływu materiału między stanowiskami,
  • weryfikacja elementów wykonywanych przez kooperantów.
Wymagania:
  • wykształcenie inżynierskie wyższe (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne),studentka/student IV lub V roku lub absolwentka/absolwent,
  • znajomość zagadnień obróbki metali,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • podstawy obsługi pakietu MS Office,
  • podstawy projektowania w 2D i 3D (mile widziana znajomość oprogramowania Simens NX i AutoCad).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
  • elastyczny czas pracy dla studentów,
  • pełen wymiar czasu pracy i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla absolwentów,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dodatkowe benefity,
  • przyjazny proces wdrożenia,
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • pracę w przyjaznym zespole.

Obowiązki:nadzór nad procesem i operacjami technologicznymi,
opracowywanie dokumentacji technologicznej,
zapewnienie przepływu materiału między stanowiskami,
weryfikacja elementów wykonywanych przez kooperantów.

Wymagania:wykształcenie inżynierskie wyższe (mechanika, budowa maszyn lub pokrewne),studentka/student IV lub V roku lub absolwentka/absolwent,
znajomość zagadnień obróbki metali,
znajomość rysunku technicznego,
podstawy obsługi pakietu MS Office,
podstawy projektowania w 2D i 3D (mile widziana znajomość oprogramowania Simens NX i AutoCad).

Oferujemy:zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
elastyczny czas pracy dla studentów,
pełen wymiar czasu pracy i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla absolwentów,
konkurencyjne wynagrodzenie,
dodatkowe benefity,
przyjazny proces wdrożenia,
możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
pracę w przyjaznym zespole.