BRANŻE
ID:247250

Młodszy specjalista ds. raportowania i analiz (m/k) atrakcyjne wynagrodzenie

Numer referencyjny: a0t4H00000gOsL0QAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opalenica, Grodzisk Wielkopolski, Nowy Tomyśl

Obowiązki:
  • przygotowywanie raportów dotyczących: sprzedaży, klientów, marży, pozyskiwania produktu,
  • raportowanie miejsc powstawania kosztów,
  • analizowanie danych dla obszarów: sprzedaż i marketing, zakupów oraz działu surowcowego,
  • raportowanie oparte na dobrej znajomości rozwiązań IT,
  • opracowywanie nowych raportów/narzędzi kontrolnych w zespole projektowym (np. analiza rentowności).
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe: administracja biznesu, kontroling, ekonomia,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie - współpraca z przełożonymi z zagranicy),
  • mile widziane doświadczenie w raportowaniu w firmie o profilu przemysłowym lub centrum usług np. kontrolingowych,
  • dobra znajomość programu Excel
  • mile widziana znajomość SAP/SAP BW.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • szkolenie stanowiskowe dla osób bez doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego np. doskonalenia języka angielskiego na terenie firmy w godzinach pracy,
  • dodatkowe benefity: karta Multisport, pakiet medyczny, świeże owoce),
  • pakiet socjalny (min. 2 wypłaty w okolicach świąt), piknik firmowy, dofinansowanie do wypoczynku młodzieży.
Miejsce pracy: Opalenica

Obowiązki:
- przygotowywanie raportów dotyczących: sprzedaży, klientów, marży, pozyskiwania produktu,
- raportowanie miejsc powstawania kosztów,
- analizowanie danych dla obszarów: sprzedaż i marketing, zakupów oraz działu surowcowego,
- raportowanie oparte na dobrej znajomości rozwiązań IT,
- opracowywanie nowych raportów/narzędzi kontrolnych w zespole projektowym (np. analiza rentowności).

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe: administracja biznesu, kontroling, ekonomia,
- dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie - współpraca z przełożonymi z zagranicy),
- mile widziane doświadczenie w raportowaniu w firmie o profilu przemysłowym lub centrum usług np. kontrolingowych,
- dobra znajomość programu Excel
- mile widziana znajomość SAP/SAP BW.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- długofalową współpracę,
- szkolenie stanowiskowe dla osób bez doświadczenia,
- możliwość rozwoju zawodowego np. doskonalenia języka angielskiego na terenie firmy w godzinach pracy,
- dodatkowe benefity: karta Multisport, pakiet medyczny, świeże owoce),
- pakiet socjalny (min. 2 wypłaty w okolicach świąt), piknik firmowy, dofinansowanie do wypoczynku młodzieży.