BRANŻE
ID:246123

Młodszy specjalista ds. jakości (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000WJEYBQA5

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Obowiązki:
  • pobieranie próbek jakości produktów na linii produkcyjnej, aby zapewnić spełnienie wymagań zgodnie z procedurami i normami ISO 9001: 2015,
  • identyfikacja, analizowanie i zgłaszanie wszystkich defektów, które są niezgodne ze standardowymi wymaganiami na wszystkich etapach produkcji,
  • przeprowadzanie losowych próbek na różnych etapach procesu mieszania i pakowania w celu zapewnienia dobrej jakości produktów przed wysyłką,
  • inicjowanie działań korygujących w odniesieniu do wszystkich wykrytych niezgodności,
  • sprawdzanie czy wszystkie otrzymane surowce spełniają standardy jakości we współpracy z działem magazynowym.
Wymagania:
  • mile widziane wyższe wykształcenie na kierunkach chemicznych,
  • znajomość języka angielskiego,
  • pierwsze doświadczenia zawodowe w dziale jakości firmy produkującej żywność,
  • znajomość procesów produkcyjnych; znajomość norm ISO,
  • znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy i poprawy jakości,
  • świadomość kulturowa, umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • szansę na rozwój zawodowy,
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku, w szybko rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bogaty pakiet świadczeń.

Obowiązki:
- pobieranie próbek jakości produktów na linii produkcyjnej, aby zapewnić spełnienie wymagań zgodnie z procedurami i normami ISO 9001: 2015,
- identyfikacja, analizowanie i zgłaszanie wszystkich defektów, które są niezgodne ze standardowymi wymaganiami na wszystkich etapach produkcji,
- przeprowadzanie losowych próbek na różnych etapach procesu mieszania i pakowania w celu zapewnienia dobrej jakości produktów przed wysyłką,
- inicjowanie działań korygujących w odniesieniu do wszystkich wykrytych niezgodności,
- sprawdzanie czy wszystkie otrzymane surowce spełniają standardy jakości we współpracy z działem magazynowym.

Wymagania:
- mile widziane wyższe wykształcenie na kierunkach chemicznych,
- znajomość języka angielskiego,
- pierwsze doświadczenia zawodowe w dziale jakości firmy produkującej żywność,
- znajomość procesów produkcyjnych; znajomość norm ISO,
- znajomość narzędzi wykorzystywanych do analizy i poprawy jakości,
- świadomość kulturowa, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- szansę na rozwój zawodowy,
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowym środowisku, w szybko rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- prywatną opiekę medyczną,
- bogaty pakiet świadczeń.