BRANŻE
ID:235304

Młodszy specjalista – Konstruktor CAD (m/k)

Numer referencyjny: TRE/NOW/0817

Opis firmy:

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

   Miejsce pracy: Nowy Sącz

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • projektowanie części, zespołów i pojazdów szynowych,
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 3D i 2D,
  • weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad produkcją projektowanych zespołów oraz pojazdów,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie optymalizacji technologi konstrukcji.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne mechaniczne,
  • umiejętność projektowania maszyn i urządzeń w programie Autodesk Inventor,
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • pasja oraz zamiłowanie do projektowania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • benefity (dopłata do karty "multisport", kursy językowe na terenie firmy).
  • miejsce pracy Kraków lub Nowy Sącz