BRANŻE
ID:235643

Młodszy grafik komputerowy (m/k)

Opis firmy:

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Piotrków Kujawski (woj. kujawsko-pomorskie)

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • przygotowanie plików graficznych do produkcji na różnych maszynach poligraficznych pod okiem kierownika działu,
  • dokładanie starań by jakość wykonanych plików miała wysoki poziom,
  • obsługa drukarek wielkoformatowych oraz ploterów i laminatorów (możliwość odbycia szkolenia z zakresu obsługi),
  • współpraca z innymi pracownikami działu w celu terminowej realizacji zleceń dla klientów firmy.

Wymagania:
  • chęć i motywacja do podjęcia nauki w realizacji zadań związanych z przygotowywaniem plików graficznych do druku na maszynach drukarskich,
  • mile widziane ukończenie szkoły związanej z grafiką komputerową lub IT,
  • znajomość programu Adobe Ilustrator i/lub Adobe Photoshop umożliwiająca wykonywanie codziennych działań,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem,
  • umiejętność planowania pracy swojej oraz organizacja zadań zgodnie z priorytetami.
Oferujemy:
  • pracę stacjonarną w międzynarodowej firmie, która intensywnie się rozwija, na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy na pełen etat, w godzinach 07.00 15.00 od poniedziałku do piątku,
  • wdrożenie krok po kroku na stanowisko pracy i wsparcie doświadczonych kolegów z działu oraz kierownika,
  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii uznaniowej (po okresie próbnym),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji poprzez udział w różnych projektach dla największych marek w Europie.