BRANŻE
ID:243844

Młodszy/a specjalista/ka ds. obsługi klienta

Numer referencyjny: a0t5800000Zt3u9AAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik

Obowiązki:
  • zarządzanie transportem,
  • wyznaczanie tras,
  • kontakt z kierowcami,
  • obsługa zleceń wyjazdowych i po wyjazdowych,
  • stanowisko nie jest związane ze sprzedażą.
Wymagania:
  • około półroczne doświadczenie w obsłudze klienta (branża nie ma dla nas znaczenia, pracowałeś np. w sklepie? Aplikuj!),
  • podstawowa znajomość obsługi komputera, szczególnie Excel,
  • orientacja w terenie, znajomość topografii Rybnika i okolic,
  • dyspozycyjność w godzinach 10:00 - 20:00, a także w niektóre weekendy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
  • wynagrodzenie gwarantowane od pierwszego dnia pracy w wysokości 2700 do 3100 zł brutto/miesiąc,
  • szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy (płacimy Ci za czas poświęcony na szkolenie!),
  • pakiet Multisport dla chętnych,
  • prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

Obowiązki:zarządzanie transportem,
wyznaczanie tras,
kontakt z kierowcami,
obsługa zleceń wyjazdowych i po wyjazdowych,
stanowisko nie jest związane ze sprzedażą.

Wymagania:około półroczne doświadczenie w obsłudze klienta (branża nie ma dla nas znaczenia, pracowałeś np. w sklepie? Aplikuj!),
podstawowa znajomość obsługi komputera, szczególnie Excel,
orientacja w terenie, znajomość topografii Rybnika i okolic,
dyspozycyjność w godzinach 10:00 - 20:00, a także w niektóre weekendy.

Oferujemy:umowę o pracę, chcemy się związać z Tobą na stałe,
wynagrodzenie gwarantowane od pierwszego dnia pracy w wysokości 2700 do 3100 zł brutto/miesiąc,
szkolenie wdrażające do czynności na stanowisku pracy (płacimy Ci za czas poświęcony na szkolenie!),
pakiet Multisport dla chętnych,
prywatną opiekę medyczną dla zainteresowanych,
ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.