BRANŻE
ID:268872

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

Opis firmy:

Każda transakcja to jakaś ludzka historia, związana na przykład z rozpoczęciem studiów, podjęciem nowego wyzwania zawodowego i przeprowadzką do innego miasta, czy założeniem lub powiększeniem rodziny.

Specjaliści ds. Sprzedaży w SDP Nieruchomości nawiązują szczerą relację z klientem, profesjonalnie prowadzą klienta przez cały proces transakcji kierując się sumiennością, doświadczeniem i profesjonalizmem.

Poznaj nasze biuro nieruchomości!

Opis stanowiska:

  • Aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży, między innymi poprzez telefoniczny kontakt z Klientem;
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży mieszkań/domów;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych kontaktów i relacji z klientami, którymi są kupujący i sprzedający nieruchomości;
  • Umawianie i przeprowadzanie prezentacji domów i mieszkań na terenie miasta;
  • Współpraca z zespołem SDP Nieruchomości: doradcami ds. nieruchomości, doradcami kredytowymi, architektami, fotografem, działem marketingu oraz zewnętrznymi specjalistami, notariuszami;
  • Koordynacja procesu sprzedażowego;
  • Bieżąca aktualizacja danych w wewnętrznym systemie;

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i/lub obsługą klienta;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji;
  • Elastyczność w komunikacji;
  • Gotowość do telefonicznego kontaktu z klientem;
  • Wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy;
  • Prawo jazdy kat. B – niezbędne do przemieszczania się między obiektami podczas prezentacji nieruchomości.

Oferujemy:

  • Miękki start w branży nieruchomości w ramach współpracy opartej o program Młody Pośrednik – wynagrodzenie opieramy o stałą podstawę oraz wypracowane prowizje, a Twoją ścieżkę kariery zaplanujemy wspólnie po okresie wdrożenia;
  • Profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe. Od podstaw nauczymy Cię zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami – współpracę z nami rozpoczniesz od tygodniowego szkolenia wdrażającego, łączącego elementy teorii, warsztatu oraz pracy operacyjnej, po którym płynnie wejdziesz w praktyczne szkolenia z zakresu obsługi klienta kupującego oraz współpracy z klientem sprzedającym;
  • Wsparcie Call Center w zakresie obsługi napływających zapytań od klientów – obsługujemy ponad 3000 nowych klientów kupujących w każdym miesiącu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – bez górnego pułapu. Praca w branży nieruchomości nie zamyka Cię w wąskich widełkach finansowych 🙂 – więcej o zarobkach w SDP Nieruchomości przeczytasz w sekcji poniżej;
  • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon, wizytówki, profesjonalny sprzęt fotograficzny, dalmierze, etc.
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niestandardowe szkolenia, które poszerzą Twoją wiedzę w zakresie różnych dziedzin;
  • Stały dostęp do autorskich materiałów szkoleniowych;
  • Pełne wsparcie w zakresie realizowanych zleceń – na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc zespołu: doradców, specjalistów, trenera oraz dyrektorów;
  • Twoje oferty będą promowane i pozycjonowane przez dział marketingu na kluczowych portalach branżowych, w ponad 30 różnych miejscach (m.in. Morizon, Nieruchomosci-online, Otodom, Allegro, etc.);
  • Współpracujemy z fotografem, który przygotuje profesjonalną sesję zdjęciową i/lub wirtualny spacer pozyskanej przez Ciebie nieruchomości;
  • Dostęp do nieruchomości segmentu rynku pierwotnego;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Swobodę w działaniu – pomożemy Ci zorganizować Twój dzień, ale to od Ciebie zależy jak będzie wyglądał Twój kalendarz;
  • Dla najlepszych agentów tworzymy bezpieczną możliwość wspólnego inwestowania w nieruchomości;
  • Umożliwiamy uzyskanie licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami naszym najlepszym debiutantom;
  • Pozytywną atmosferę pracy, różnego rodzaju aktywności integracyjne – regularne rejsy po Odrze, imprezy, konkursy z wartościowymi nagrodami, udział w ogólnopolskich wydarzeniach typu Bieg Firmowy i wiele innych.