BRANŻE
ID:245720

Młodszy Kontroler Finansowy

Firma: Rolimpex S.A.

Stanowisko: Kontroler Finansowy

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, Iława

Data publikacji: 2019-03-15

Branża: Finanse / Ekonomia, Administracja biurowa, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Liczba wakatów: 1

Wynagrodzenie: 18 PLN brutto na godzinę

Liczba godzin dziennie: 4

Opis firmy:

Rolimpex S.A. to jedna z największych firm sektora nasiennego. Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości mieszanek traw gazonowych i  pastewnych.

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań będą należeć:

  • Współtworzenie i wysyłanie raportów sprzedaży
  • Wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie dostarczania danych o klientach i sprzedawanych produktach
  • Udział w tworzeniu kalkulacji cen
  • Udział w procesie przygotowywania raportów grupowych i sprawozdań finansowych zgodnie ze standardami korporacji

Oczekujemy:

Dołącz do Nas jeśli:

  • Jesteś studentem bądź absolwentem studiów ekonomicznych (preferowane kierunki  finanse, rachunkowość)
  • Posługujesz się na poziomie zaawansowanym MS Excel
  • Potrafisz wyciągać wnioski biznesowe na podstawie przeprowadzonych analiz
  • Jesteś komunikatywny/a oraz nastawiony/a na współpracę i wymianę informacji w zespole
  • Chcesz się rozwijać w kontrolingu finansowym

Oferujemy:

W zamian:

  • Zapewnimy możliwość łączenia studiów i pracy, ponieważ szukamy osoby dostępnej 20 godzin tygodniowo
  • Oferujemy umowę zlecenie
  • Docenimy Twoje zaangażowanie i damy możliwości rozwoju
  • Przyjmiemy Cię do Naszej społeczności z uśmiechem i zadbamy, abyś dobrze się u Nas czuła/czuł