BRANŻE
ID:244244

Młodsza/y księgowa/y

Numer referencyjny: a0t5800000Zsnz8AAB

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Data publikacji: 2018-12-11

Branża: Finanse / Ekonomia, Księgowość / Audyt / Podatki

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska:
  • współprowadzenie pełnej księgowości firmy,
  • weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,
  • weryfikowanie stanów rozrachunków i uzgodnienie sald kont,
  • księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
  • księgowanie dokumentów magazynowych i kontrola rozliczenia zakupu,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, w tym na potrzeby sprawozdań finansowych,
  • czynne uczestnictwo w przygotowywaniu deklaracji podatkowych VAT/CIT.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w dziale księgowości na stanowisku samodzielnym,
  • znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o CIT oraz ustawy o VAT,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,
  • zdolności analitycznego myślenia,
  • sumienność i bardzo dobra organizacji czasu pracy,
  • samodzielność oraz zaangażowanie,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana znajomość obsługi programu Navision.
Wybranej osobie firma zaoferuje:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół.

Opis stanowiska:współprowadzenie pełnej księgowości firmy,
weryfikowanie dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym,
weryfikowanie stanów rozrachunków i uzgodnienie sald kont,
księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych,
księgowanie dokumentów magazynowych i kontrola rozliczenia zakupu,
prowadzenie ewidencji środków trwałych,
przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych, w tym na potrzeby sprawozdań finansowych,
czynne uczestnictwo w przygotowywaniu deklaracji podatkowych VAT/CIT.

Wymagania:wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i finansowe),
minimum 2-letnie doświadczenie w dziale księgowości na stanowisku samodzielnym,
znajomość zagadnień księgowych oraz obowiązujących przepisów ustawy o rachunkowości, ustawy o CIT oraz ustawy o VAT,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel,
zdolności analitycznego myślenia,
sumienność i bardzo dobra organizacji czasu pracy,
samodzielność oraz zaangażowanie,
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
mile widziana znajomość obsługi programu Navision.

Wybranej osobie firma zaoferuje:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji,
możliwość rozwoju zawodowego,
bogaty pakiet socjalny,
dobrą atmosferę pracy i zgrany zespół.