BRANŻE
ID:256714

Mistrz utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tEtliQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska, Wrocław, Legnica

Obowiązki:
  • koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (wyznaczanie zadań, rozliczanie z postępów realizacji zadań, motywowanie zespołu itp.),
  • utrzymanie wyposażenie technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości,
  • doradztwo pracownikom działu utrzymania ruchu w zakresie prowadzonych napraw, prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania maszyn zgodnie z zaleceniami producentów oraz ich planami prewencyjnymi (w tym również aktywny udział w budowanie systemu działań i planów zapobiegających awariom),
  • budowanie efektywnego systemu magazynowania i zamawiania części zamiennych oraz koordynowanie procesu napraw i remontów maszyn.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą osób technicznych (wyznaczanie i koordynowanie pracy),
  • znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów oraz czytania dokumentacji technicznej,
  • wiedza teoretyczna odnośnie wdrażania narzędzi optymalizacyjnych Lean.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych,
  • lokalizacja pracy: Środa Śląska.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Obowiązki:koordynowanie pracy podległego zespołu osób w dziale utrzymania ruchu (wyznaczanie zadań, rozliczanie z postępów realizacji zadań, motywowanie zespołu itp.),
utrzymanie wyposażenie technicznego zgodnie z wymaganiami systemów bezpieczeństwa i jakości,
doradztwo pracownikom działu utrzymania ruchu w zakresie prowadzonych napraw, prowadzenie działań prewencyjnych w zakresie utrzymania maszyn zgodnie z zaleceniami producentów oraz ich planami prewencyjnymi (w tym również aktywny udział w budowanie systemu działań i planów zapobiegających awariom),
budowanie efektywnego systemu magazynowania i zamawiania części zamiennych oraz koordynowanie procesu napraw i remontów maszyn.

Wymagania:wykształcenie techniczne - mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn,
doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w firmie produkcyjnej,
doświadczenie w zarządzaniu grupą osób technicznych (wyznaczanie i koordynowanie pracy),
znajomość układów sterowania maszyn, sterowników, serwonapędów oraz czytania dokumentacji technicznej,
wiedza teoretyczna odnośnie wdrażania narzędzi optymalizacyjnych Lean.

Oferujemy:ciekawą pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
atrakcyjne wynagrodzenie,
możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
bogaty i zróżnicowany pakiet świadczeń socjalnych,
lokalizacja pracy: Środa Śląska.