BRANŻE
ID:253977

Mechatronik (k/m) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t4H00000sNZdnQAG

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipsk

Obowiązki:
  • wykonywanie usług serwisowych pojazdów dostarczonych do klienta,
  • analiza i diagnostyka części pojazdów,
  • wypełnianie dokumentacji związanej z roszczeniami gwarancyjnymi klienta,
  • nadzór i odpowiedzialność za narzędzia pracy.
Oczekiwania:
  • dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca na swobodną komunikacje),
  • znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych,
  • znajomość podstaw języka FBD,
  • podstawowa znajomość struktury pracy sieci Ethernet i metod diagnostycznych,
  • uprawnienia elektryczne,
  • doświadczenie w branży kolejowej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku, w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania,
  • ambitne i odpowiedzialne projekty,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
Proszę o przesyłanie CV w języku angielskim. Proces rekrutacyjny prowadzony jest online.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:wykonywanie usług serwisowych pojazdów dostarczonych do klienta,
analiza i diagnostyka części pojazdów,
wypełnianie dokumentacji związanej z roszczeniami gwarancyjnymi klienta,
nadzór i odpowiedzialność za narzędzia pracy.

Oczekiwania:dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca na swobodną komunikacje),
znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
umiejętność czytania schematów elektrycznych,
umiejętność czytania schematów hydraulicznych,
znajomość podstaw języka FBD,
podstawowa znajomość struktury pracy sieci Ethernet i metod diagnostycznych,
uprawnienia elektryczne,
doświadczenie w branży kolejowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku, w oparciu o wysokie standardy jakości i zarządzania,
ambitne i odpowiedzialne projekty,
szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.