BRANŻE
ID:281122

Mechanik wózków widłowych (k/m)

Numer referencyjny: a0tbI000000rXKPQA2

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, Klaudyn

Data publikacji: 2024-03-28

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych i pozostałego sprzętu magazynowego,
  • weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu,
  • asysta przy badaniu UDT.

Oczekiwania:
  • doświadczenie w naprawach wózków widłowych,
  • rozumienie budowy i zasad działania silników elektrycznych i spalinowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wymagane uprawnienia do asysty przy badaniu UDT,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
  • pracę w systemie 1 zmiany od poniedziałku do piątku,
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów pozapłacowych.

bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych i pozostałego sprzętu magazynowego,
weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu,
asysta przy badaniu UDT.

doświadczenie w naprawach wózków widłowych,
rozumienie budowy i zasad działania silników elektrycznych i spalinowych,
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
wymagane uprawnienia do asysty przy badaniu UDT,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

pracę w systemie 1 zmiany od poniedziałku do piątku,
umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów pozapłacowych.