BRANŻE
ID:254558

Mechanik utrzymania ruchu (m/k) (Kostrzyn)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNjktQAC

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kostrzyn, Swarzędz, Wierzyce

Zakres obowiązków:
  • kontrola prawidłowości działania urządzeń produkcyjnych oraz dystrybucyjnych,
  • wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
  • realizowanie zadań zgodnie z planem konserwacji i przeglądów,
  • czynny udział w procesie produkcji i dystrybucji.
Wymagania:
  • wykształcenie o profilu technicznym/elektrycznym,
  • wiedza z zakresu mechaniki oraz pneumatyki,
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii mechanicznych,
  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • aktualna książeczka sanepidu,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie: 6-14, 14-22, 10-18,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowanie do posiadanych umiejętności,
  • premie uznaniowe oraz roczne,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • darmowy parking pracowniczy,
  • możliwość rozwoju zawodowego we firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość skorzystania z benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
Miejsce pracy: Kostrzyn

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zakres obowiązków:kontrola prawidłowości działania urządzeń produkcyjnych oraz dystrybucyjnych,
wykonywanie napraw maszyn i urządzeń,
współpraca z serwisami zewnętrznymi,
prowadzenie dokumentacji serwisowej,
realizowanie zadań zgodnie z planem konserwacji i przeglądów,
czynny udział w procesie produkcji i dystrybucji.

Wymagania:wykształcenie o profilu technicznym/elektrycznym,
wiedza z zakresu mechaniki oraz pneumatyki,
przynajmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
uprawnienia SEP do 1 kV,
umiejętność diagnozowania i usuwania awarii mechanicznych,
doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej,
umiejętność obsługi komputera,
aktualna książeczka sanepidu,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:umowę o pracę na pełen etat,
pracę od poniedziałku do piątku w systemie: 6-14, 14-22, 10-18,
atrakcyjne wynagrodzenie dopasowanie do posiadanych umiejętności,
premie uznaniowe oraz roczne,
szkolenie stanowiskowe,
darmowy parking pracowniczy,
możliwość rozwoju zawodowego we firmie o stabilnej pozycji na rynku,
możliwość skorzystania z benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,