BRANŻE
ID:270342

Mechanik utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000mcCRQAY

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy, Wołomin, Legionowo

Obowiązki:
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn (głównie wtryskarek),
  • usuwanie zgłoszonych awarii,
  • konserwacja oraz naprawa parku maszynowego.
Wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku mechanika,
  • znajomość przepisów BHP,
  • chęć do pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • pracę od poniedziałku do piątku - 2 zmiany (6-14 / 14-22),
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Miejsce zatrudnienia - Stanisławów Pierwszy

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:monitorowanie stanu technicznego maszyn (głównie wtryskarek),
usuwanie zgłoszonych awarii,
konserwacja oraz naprawa parku maszynowego.

Wymagania:doświadczenie na stanowisku mechanika,
znajomość przepisów BHP,
chęć do pracy.

Oferujemy:umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
pracę od poniedziałku do piątku - 2 zmiany (6-14 / 14-22),
atrakcyjne wynagrodzenie.