BRANŻE
ID:247028

Mechanik utrzymania ruchu

Numer referencyjny: a0t4H00000gOqZjQAK

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
  • dokonywanie przeglądów urządzeń i maszyn,
  • rozpoznanie usterek i awarii,
  • eliminacja usterek i diagnoza ich przyczyn,
  • sporządzanie raportów napraw.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (budowa maszyn, mechanika lub pokrewne),
  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • zdolność czytania rysunków technicznych,
  • praktyka w dziale utrzymania ruchu,
  • wola do pracy zmianowej.
Oferujemy:
  • interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • miejsce pracy: Września.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Obowiązki:
- zapewnienie ciągłości pracy maszyn,
- dokonywanie przeglądów urządzeń i maszyn,
- rozpoznanie usterek i awarii,
- eliminacja usterek i diagnoza ich przyczyn,
- sporządzanie raportów napraw.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (budowa maszyn, mechanika lub pokrewne),
- wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki,
- umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów,
- swobodna komunikacja w języku angielskim,
- zdolność czytania rysunków technicznych,
- praktyka w dziale utrzymania ruchu,
- wola do pracy zmianowej.

Oferujemy:
- interesującą pracę u światowego lidera w swojej branży,
- stabilne zatrudnienie - umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
- pakiet benefitów (ubezpieczenie, karta medyczna i sportowa),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- miejsce pracy: Września.