BRANŻE
ID:243062

Mechanik utrzymania ruchu

Numer referencyjny: a0t5800000Zsb8EAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie, Września

Data publikacji: 2018-10-08

Branża: Produkcja / Przemysł, Praca fizyczna

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Września

Obowiązki:
  • utrzymywanie poprawnej pracy maszyn,
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz bieżących napraw,
  • sporządzanie raportów, dokumentacji,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie z kierunku mechanik, mechanik automatyki przemysłowej,
  • znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
  • mile widziana znajomość przekładni i robotów KUKA, ABB, FANUC,
  • mile widziana znajomość diagnostyki, podstawy budowy maszyn.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premie miesięczne oraz roczne, uzależnione od wyników zespołu,
  • umowę o pracę,
  • pakiet socjalny,
  • pracę w systemie 3 zmianowym.

Obowiązki:utrzymywanie poprawnej pracy maszyn,
wykonywanie przeglądów prewencyjnych oraz bieżących napraw,
sporządzanie raportów, dokumentacji,
współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
wykształcenie z kierunku mechanik, mechanik automatyki przemysłowej,
znajomość schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
mile widziana znajomość przekładni i robotów KUKA, ABB, FANUC,
mile widziana znajomość diagnostyki, podstawy budowy maszyn.

Oferujemy:atrakcyjne wynagrodzenie,
premie miesięczne oraz roczne, uzależnione od wyników zespołu,
umowę o pracę,
pakiet socjalny,
pracę w systemie 3 zmianowym.