BRANŻE
ID:241511

Mechanik urządzeń produkcyjnych

Numer referencyjny: a0t5800000OaprfAAB

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmża, Unisław, Stolno

Obowiązki:
  • utrzymywanie poprawnej pracy kotła parowego (OKR50, PR23) oraz urządzeń towarzyszących,
  • przeglądy prewencyjne maszyn,
  • naprawy, remonty oraz modernizacje kotła parowego,
  • sporządzanie raportów oraz dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi.
Wymagania:
  • wykształcenie w kierunku mechaniki,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie produkcyjnym (minimum rok),
  • mile widziana znajomość kotłów wymienionych w opisie stanowiska,
  • dyspozycyjność oraz komunikatywność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 1-zmianowym 07:00-15:00 od poniedziałku do piątku, ale występuje również tryb 4-brygadowy od września do grudnia, pozostałe miesiące od stycznia do sierpnia 1 zmiana,
  • szkolenie stanowiskowe,
  • pakiet socjalny (min. 2 wypłaty w okolicach świąt, dofinansowanie do wypoczynku młodzieży),
  • opieka medyczna
  • karta Multisport.
Miejsce pracy: Chełmża

Obowiązki:utrzymywanie poprawnej pracy kotła parowego (OKR50, PR23) oraz urządzeń towarzyszących,
przeglądy prewencyjne maszyn,
naprawy, remonty oraz modernizacje kotła parowego,
sporządzanie raportów oraz dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac,
współpraca z serwisami zewnętrznymi.

Wymagania:wykształcenie w kierunku mechaniki,
znajomość rysunku technicznego,
doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie produkcyjnym (minimum rok),
mile widziana znajomość kotłów wymienionych w opisie stanowiska,
dyspozycyjność oraz komunikatywność.

Oferujemy:umowę o pracę,
pracę w systemie 1-zmianowym 07:00-15:00 od poniedziałku do piątku, ale występuje również tryb 4-brygadowy od września do grudnia, pozostałe miesiące od stycznia do sierpnia 1 zmiana,
szkolenie stanowiskowe,
pakiet socjalny (min. 2 wypłaty w okolicach świąt, dofinansowanie do wypoczynku młodzieży),
opieka medyczna
karta Multisport.