BRANŻE
ID:242989

Mechanik urządzeń klimatyzacyjnych, grzewczych oraz sanitarnych - Austria

Numer referencyjny: a0t5800000ZsYq8AAF

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

Obowiązki:
  • przeprowadzanie inspekcji, konserwacji i napraw instalacji technicznych,
  • naprawa urządzeń i usuwanie usterek,
  • realizacja przydzielonych zadań i obowiązków,
  • kontrola i eksploatacja urządzeń technicznych, a także monitorowanie nieskazitelnego stanu ogólnego nieruchomości / sklepów objętych zarządzaniem,
  • przekazywanie istotnych informacji w przypadku stwierdzonych braków i zakłóceń w działaniu,
  • sporządzanie dokumentacji i protokołów testowych, roboczych i protokołów błędów,
  • kontakt z klientem.
Wymagania:
  • ukończone szkolenie na mechanika zakładu, technologia sanitarna, grzewcza i klimatyzacyjna lub równoważne kwalifikacje,
  • dobra wiedza w zakresie utrzymania budynków,
  • znajomość produktów MS Office,
  • zorientowanie na klienta,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • zdolność i gotowość do pracy w zespole, a także profesjonalne zachowanie w kontaktach z klientami,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B1.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie,
  • atrakcyjne świadczenia pracownicze oraz benefity,
  • bonus urlopowy i świąteczny,
  • umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • premie za polecenie nowych pracowników: Program "pracownik rekrutuje pracowników",
  • możliwy urlop w trakcie okresu próbnego,
  • wynagrodzenie 45000 euro brutto rocznie.

Obowiązki:przeprowadzanie inspekcji, konserwacji i napraw instalacji technicznych,
naprawa urządzeń i usuwanie usterek,
realizacja przydzielonych zadań i obowiązków,
kontrola i eksploatacja urządzeń technicznych, a także monitorowanie nieskazitelnego stanu ogólnego nieruchomości / sklepów objętych zarządzaniem,
przekazywanie istotnych informacji w przypadku stwierdzonych braków i zakłóceń w działaniu,
sporządzanie dokumentacji i protokołów testowych, roboczych i protokołów błędów,
kontakt z klientem.

Wymagania:ukończone szkolenie na mechanika zakładu, technologia sanitarna, grzewcza i klimatyzacyjna lub równoważne kwalifikacje,
dobra wiedza w zakresie utrzymania budynków,
znajomość produktów MS Office,
zorientowanie na klienta,
wysoka motywacja do pracy,
zdolność i gotowość do pracy w zespole, a także profesjonalne zachowanie w kontaktach z klientami,
prawa jazdy kat. B,
znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B1.

Oferujemy:pracę w stabilnej firmie,
atrakcyjne świadczenia pracownicze oraz benefity,
bonus urlopowy i świąteczny,
umowa o pracę na czas nieokreślony,
premie za polecenie nowych pracowników: Program "pracownik rekrutuje pracowników",
możliwy urlop w trakcie okresu próbnego,
wynagrodzenie 45000 euro brutto rocznie.