BRANŻE
ID:280856

Mechanik przemysłowy z j. niemieckim B1 (m/k) 91166 Georgensgmünd, Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000009OMcpQAG

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: Niemcy

Data publikacji: 2024-03-11

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca za granicą

Obecnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji elementów filtracyjnych wszystkich typów oraz płyt membranowych (z polipropylenu i innych materiałów termoplastycznych, elastomerowych i metalowych przy użyciu najnowocześniejszego procesu ICM opracowanego przez firmę) do systemów filtracyjnych, które sprawdzają się we wszystkich gałęziach przemysłu na całym świecie, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:
  • konstrukcja formy zgodnie ze specyfikacją zamówienia,
  • dostarczenie form zgodnie z planem zamówienia form,
  • konserwacja, naprawy i przebudowa maszyn,
  • produkcja części maszyn, narzędzi itp.,
  • obróbka metali, frezowanie i toczenie.

Wymagamy:
  • znajomość j. niemieckiego w stopniu B1,
  • posiadanie obuwia S1/S3,
  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • posiadanie odzieży roboczej,
  • posiadanie auta w celu dojazdów do/z pracy - mile widziane.

Oferujemy:
  • stawkę od 18/h brutto - w zależności od doświadczenia,
  • dodatki zmianowe, za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
  • możliwość wypracowania nadgodzin,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00),
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • polską umowę (w delegacji) o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
  • dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
  • łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
  • możliwość otrzymania zaliczki,
  • wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.

Miejsce pracy: 91166 Georgensgmünd

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 605 121 248

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

konstrukcja formy zgodnie ze specyfikacją zamówienia,
dostarczenie form zgodnie z planem zamówienia form,
konserwacja, naprawy i przebudowa maszyn,
produkcja części maszyn, narzędzi itp.,
obróbka metali, frezowanie i toczenie.

Wymagamy:

znajomość j. niemieckiego w stopniu B1,
posiadanie obuwia S1/S3,
2-3 letnie doświadczenie zawodowe,
posiadanie odzieży roboczej,
posiadanie auta w celu dojazdów do/z pracy - mile widziane.

Oferujemy:

stawkę od 18/h brutto - w zależności od doświadczenia,
dodatki zmianowe, za pracę w godzinach nadliczbowych, w niedziele, dni świąteczne,
możliwość wypracowania nadgodzin,
pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00 - 6:00),
bezpłatne zakwaterowanie,
polską umowę (w delegacji) o pracę tymczasową na pełen etat, zawieraną z agencją pracy Trenkwalder,
dodatkową, bezpłatną polisę ubezpieczeniową, obowiązującą podczas pobytu za granicą,
łatwy dostęp do dokumentów online na portalu pracowniczym MyTrenkwalder,
możliwość otrzymania zaliczki,
wsparcie podczas procesu zatrudnienia i po rozpoczęciu pracy.