BRANŻE
ID:251931

Mechanik maszyn na produkcji [rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Numer referencyjny: a0t4H00000knlZ5QAI

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kościan, Tarnowo Podgórne, Szamotuły

Obowiązki:
  • utrzymywanie maszyn w ruchu ciągłym,
  • diagnozowanie usterek, wykonywanie regulacji / czyszczeń oraz bieżących napraw,
  • realizacja planów produkcyjnych,
  • utrzymywanie wskaźników jakościowych.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe - minimum zawodowe na kierunku mechanika,
  • doświadczenie w firmach produkcyjnych, warsztatach samochodowych lub przy prowadzeniu własnego gospodarstwa z urządzeniami mechanicznymi,
  • wiedza z zakresu zagadnień mechanicznych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym / 4-brygadowym: 8- lub 12-godzinny.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanej wiedzy oraz umiejętności,
  • atrakcyjny dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,
  • 13 pensja,
  • dodatkowe dni wolne w Wigilię oraz Sylwestra,
  • benefity: dopłaty do wyżywienia na stołówce zakładu, dostęp do lekarza w miejscu pracy, kartę medyczną i sportową na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wypoczynku, programy dla osób 50+ oraz junior dla rodziców, codziennie świeże owoce,
  • dojazd na każdą zmianę z miejscowości: Kościan, Oborniki,Szamotuły, Poznań (Dębiec / Rataje i Piątkowo).
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Obowiązki:utrzymywanie maszyn w ruchu ciągłym,
diagnozowanie usterek, wykonywanie regulacji / czyszczeń oraz bieżących napraw,
realizacja planów produkcyjnych,
utrzymywanie wskaźników jakościowych.

Wymagania:wykształcenie kierunkowe - minimum zawodowe na kierunku mechanika,
doświadczenie w firmach produkcyjnych, warsztatach samochodowych lub przy prowadzeniu własnego gospodarstwa z urządzeniami mechanicznymi,
wiedza z zakresu zagadnień mechanicznych,
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym / 4-brygadowym: 8- lub 12-godzinny.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanej wiedzy oraz umiejętności,
atrakcyjny dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,
13 pensja,
dodatkowe dni wolne w Wigilię oraz Sylwestra,
benefity: dopłaty do wyżywienia na stołówce zakładu, dostęp do lekarza w miejscu pracy, kartę medyczną i sportową na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do wypoczynku, programy dla osób 50+ oraz junior dla rodziców, codziennie świeże owoce,
dojazd na każdą zmianę z miejscowości: Kościan, Oborniki,Szamotuły, Poznań (Dębiec / Rataje i Piątkowo).