BRANŻE
ID:270579

Mechanik maszyn (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000PkX8QAK

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. podlaskie, Augustów

Data publikacji: 2022-11-15

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Augustów

Zadania:
  • utrzymanie pełnej sprawności powierzonych maszyn,
  • prace naprawcze,
  • usuwanie usterek, awarii itp.
Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy mechanika,
  • mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej przy obsłudze maszyn,
  • wykształcenie min. średnie,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętności z zakresu mechaniki, standardów technicznych,
  • umiejętność logicznego myślenia,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjny bonus roczny,
  • zapewniony darmowy dojazd na terenie Augustowa i okolic,
  • darmowy posiłek,
  • karty przedpłacone,
  • dodatkowe świadczenia socjalne np. dopłaty do wakacji,
  • dodatek za prace w niedzielę,
  • atrakcyjne premie,
  • liczne szkolenia.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:utrzymanie pełnej sprawności powierzonych maszyn,
prace naprawcze,
usuwanie usterek, awarii itp.

Wymagania:min. 2 lata doświadczenia w pracy mechanika,
mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej przy obsłudze maszyn,
wykształcenie min. średnie,
umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
umiejętności z zakresu mechaniki, standardów technicznych,
umiejętność logicznego myślenia,
gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie,
atrakcyjny bonus roczny,
zapewniony darmowy dojazd na terenie Augustowa i okolic,
darmowy posiłek,
karty przedpłacone,
dodatkowe świadczenia socjalne np. dopłaty do wakacji,
dodatek za prace w niedzielę,
atrakcyjne premie,
liczne szkolenia.