BRANŻE
ID:242582

Mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych (montaż) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t5800000ZsLJOAA3

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Regensburg

Obowiązki:
  • montaż modułów oraz maszyn,
  • opracowywanie gotowych komponentów, praca w oparciu o rysunek techniczny,
  • protokołowanie komunikatów błędów oraz korygowanie błędów,
  • przyporządkowywanie dostarczanych części do modułów zgodnie z rysunkiem technicznym oraz listami modułów,
  • przyporządkowywanie dostarczanych części do właściwych modułów zgodnie z rysunkiem technicznym i zestawieniem materiałowym,
  • ustawianie oraz kontrolowanie miar i tolerancji modułów.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik przemysłowy lub ślusarz,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wiedza w zakresie pneumatyki,
  • brak lęku wysokości - prace będą wykonywane na pomostach podnoszących oraz rusztowaniach,
  • mile widziane przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe,
  • znajomość systemu SAP (do zestawienia materiałowego),
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1-B2,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • gotowość do podjęcia pracy (lub relokacji) w okolicach miasta Regensburg. (Niemcy-Bawaria).
Oferujemy:
  • pensję zasadniczą wysokości 3167,8 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
  • umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z możliwością zatrudnienia przez firmę naszego klienta,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
  • dobre warunki w miejscu pracy,
  • stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.

Obowiązki:montaż modułów oraz maszyn,
opracowywanie gotowych komponentów, praca w oparciu o rysunek techniczny,
protokołowanie komunikatów błędów oraz korygowanie błędów,
przyporządkowywanie dostarczanych części do modułów zgodnie z rysunkiem technicznym oraz listami modułów,
przyporządkowywanie dostarczanych części do właściwych modułów zgodnie z rysunkiem technicznym i zestawieniem materiałowym,
ustawianie oraz kontrolowanie miar i tolerancji modułów.

Wymagania:mile widziane wykształcenie zawodowe jako mechanik przemysłowy lub ślusarz,
umiejętność czytania rysunków technicznych,
wiedza w zakresie pneumatyki,
brak lęku wysokości - prace będą wykonywane na pomostach podnoszących oraz rusztowaniach,
mile widziane przynajmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe,
znajomość systemu SAP (do zestawienia materiałowego),
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B1-B2,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
gotowość do podjęcia pracy (lub relokacji) w okolicach miasta Regensburg. (Niemcy-Bawaria).

Oferujemy:pensję zasadniczą wysokości 3167,8 euro brutto miesięcznie (40 godzin w tygodniu). Dodatkowo do wynagrodzenia zasadniczego przysługują dodatki za nadgodziny, pracę w godzinach nocnych, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.
umowę o pracę tymczasową zawieraną z niemieckim oddziałem Trenkwalder z możliwością zatrudnienia przez firmę naszego klienta,
dodatek urlopowy oraz świąteczny (po 150 euro),
dobre warunki w miejscu pracy,
stałą opiekę polskiego koordynatora na miejscu w kwestiach organizacyjnych oraz pracowniczych.