BRANŻE
ID:259397

Mechanik (m/k)

Numer referencyjny: a0t6N000000ADbDQAW

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Garwolin

Obowiązki:
  • stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń oraz całą infrastrukturą mediów zasilających,
  • prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji, zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,
  • efektywny udział w regulacjach serwisowych i przezbrojeniach maszyn,
  • szybkie i skuteczne naprawy,
  • sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych,
  • rejestracja pobieranych części zamiennych z magazynu technicznego,
  • zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne o specjalności mechanik,
  • praktyka w obsłudze serwisowej maszyn produkcyjnych, w tym form wtryskowych,
  • wiedza z zakresu technik utrzymania sprawności maszyn i urządzeń,
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • sprawne wyszukiwanie części i materiałów niezbędnych do realizacji napraw,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w tym poprzez urozmaicony zakres prowadzonych projektów oraz system szkoleń wewnętrznych,
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.
Osoby zainteresowane zapraszam do aplikowania lub kontaktu telefonicznego pod nr tel. 663 301 046.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Obowiązki:stały nadzór nad sprawnością maszyn i urządzeń oraz całą infrastrukturą mediów zasilających,
prowadzenie cyklicznych konserwacji maszyn, urządzeń i instalacji, zapewniające bezawaryjną i efektywną pracę maszyn,
efektywny udział w regulacjach serwisowych i przezbrojeniach maszyn,
szybkie i skuteczne naprawy,
sporządzanie raportów dotyczących przeprowadzanych prac serwisowych,
rejestracja pobieranych części zamiennych z magazynu technicznego,
zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne.

Wymagania:wykształcenie techniczne o specjalności mechanik,
praktyka w obsłudze serwisowej maszyn produkcyjnych, w tym form wtryskowych,
wiedza z zakresu technik utrzymania sprawności maszyn i urządzeń,
umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
sprawne wyszukiwanie części i materiałów niezbędnych do realizacji napraw,
dobra organizacja pracy i umiejętność współpracy w zespole,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
mile widziane będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP do 1 kV,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy,
bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników,
możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w tym poprzez urozmaicony zakres prowadzonych projektów oraz system szkoleń wewnętrznych,
przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy.