BRANŻE
ID:241155

Mechanik

Numer referencyjny: a0t5800000OabcYAAR

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Augustów

Obowiązki:
  • weryfikowanie, usuwanie i zapobieganie przyczynom awarii,
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
  • bieżący kontakt z serwisami zewnętrznymi,
  • wsparcie w realizacji bieżących zadań produkcji.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne (specjalność: mechanika, elektryka, automatyka),
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełenetat,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.

Mechanik

Obowiązki:weryfikowanie, usuwanie i zapobieganie przyczynom awarii,
wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem,
bieżący kontakt z serwisami zewnętrznymi,
wsparcie w realizacji bieżących zadań produkcji.

Wymagania:wykształcenie techniczne (specjalność: mechanika, elektryka, automatyka),
chęć rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, kreatywności oraz umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:umowę o pracę na pełenetat,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.