BRANŻE
ID:244705

Manager ds. zakupów (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZtbDtAAJ

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wałbrzych, Kłodzko, Dzierżoniów

Obowiązki:
  • tworzenie oraz realizacja polityki zakupowej firmy,
  • zapewnienie prawidłowego i efektywnego procesu zakupu materiałów oraz usług,
  • kontrola stanów magazynowych,
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z kluczowymi dostawcami oraz pozyskiwanie nowych dostawców,
  • analiza wydatków przedsiębiorstwa i ich optymalizacja,
  • sporządzanie raportów i statystyk dotyczących wydatków i oszczędności,
  • nadzór i koordynacja procesu zakupowego oraz dokonywanie strategicznych zakupów,
  • koordynacja, szkolenie oraz nadzorowanie pracy zespołu.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe - zarządzanie zakupami i łańcuchami dostaw),
  • chęć do ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • doświadczenie w procesach zakupów w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu procesami),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz praktyczna znajomość ERP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • praktyczna znajomość gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania oraz nowe technologie,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach, dedykowane szkolenia,
  • dofinansowanie dojazdów do pracy lub pakiet relokacyjny dla osób gotowych do zmiany miejsca zamieszkania,
  • w pełni samodzielne oraz decyzyjne stanowisko z realnym i kluczowym wpływem na funkcjonowanie przedsiębiorstwa,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wakacji, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • przyjazną atmosferę w pracy, życzliwość oraz wsparcie.

Obowiązki:tworzenie oraz realizacja polityki zakupowej firmy,
zapewnienie prawidłowego i efektywnego procesu zakupu materiałów oraz usług,
kontrola stanów magazynowych,
budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z kluczowymi dostawcami oraz pozyskiwanie nowych dostawców,
analiza wydatków przedsiębiorstwa i ich optymalizacja,
sporządzanie raportów i statystyk dotyczących wydatków i oszczędności,
nadzór i koordynacja procesu zakupowego oraz dokonywanie strategicznych zakupów,
koordynacja, szkolenie oraz nadzorowanie pracy zespołu.

Wymagania:wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe - zarządzanie zakupami i łańcuchami dostaw),
chęć do ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji,
doświadczenie w procesach zakupów w firmie produkcyjnej (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu procesami),
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz praktyczna znajomość ERP,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
praktyczna znajomość gospodarki magazynowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:interesującą, pełną wyzwań pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania oraz nowe technologie,
zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta,
atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji,
możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach, dedykowane szkolenia,
dofinansowanie dojazdów do pracy lub pakiet relokacyjny dla osób gotowych do zmiany miejsca zamieszkania,
w pełni samodzielne oraz decyzyjne stanowisko z realnym i kluczowym wpływem na funkcjonowanie przedsiębiorstwa,
bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie do wakacji, prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy i inne),
ubezpieczenie grupowe,
przyjazną atmosferę w pracy, życzliwość oraz wsparcie.