BRANŻE
ID:270551

Malarz/lakiernik (m/k) - Niemcy

Numer referencyjny: a0t6N000000mWOWQA2

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Giebelstadt

Miejsce pracy: Giebelstadt, Niemcy

Zadania na stanowisku:
  • pokrywanie farbą okien, drzwi i innych elementów za pomocą zanurzania,
  • malowanie pędzlem, wałkiem, malowanie natryskowe,
  • kontrola wzrokowa malowanych powłok,
  • frezowanie, szpachlowanie, szlifowanie i polerowanie,
  • prace uzupełniające (pęknięcia, pęcherzyki powietrza).
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy jako lakiernik/malarz,
  • znajomość obsługi elektronarzędzi,
  • sumienność zaangażowanie,
  • dojazd do pracy własnym samochodem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin,
  • warunki: 14 € brutto oraz opłacony pensjonat przez pracodawcę,
  • pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne, w tym składki emerytalne,
  • płatne urlopy,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia 15. dnia miesiąca, możliwość zaliczki,
  • urlop możliwy w okresie próbnym.
Prosimy o przesłanie CV przy pomocy formularza.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania na stanowisku:pokrywanie farbą okien, drzwi i innych elementów za pomocą zanurzania,
malowanie pędzlem, wałkiem, malowanie natryskowe,
kontrola wzrokowa malowanych powłok,
frezowanie, szpachlowanie, szlifowanie i polerowanie,
prace uzupełniające (pęknięcia, pęcherzyki powietrza).

Wymagania:doświadczenie w pracy jako lakiernik/malarz,
znajomość obsługi elektronarzędzi,
sumienność zaangażowanie,
dojazd do pracy własnym samochodem.

Oferujemy:umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin,
warunki: 14 € brutto oraz opłacony pensjonat przez pracodawcę,
pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne, w tym składki emerytalne,
płatne urlopy,
terminową wypłatę wynagrodzenia 15. dnia miesiąca, możliwość zaliczki,
urlop możliwy w okresie próbnym.